HONEY INSTEAD OF MIRACLE

Honey instead of miracle

Instead of komanda kartu su „Satimed“ nusprendė sujungti gamtos stebuklą – medų ir tūkstančius metų sveikatinimui naudotus fitokanabinoidus, taip sukurdami nepaprastą medaus eliksyrą, padėsiantį žmogui žengti į daug sveikesnį ir laimingesnį gyvenimą. „Honey instead of miracle“ medus, tapęs jūsų kasdienybės dalimi, gali kiekvieną minutę paversti energingesne bei produktyvesne.

Priežastis, o ne pasekmes keičiančios ir rimtoms ligoms už akių užbėgti galinčios gamtos sukurtos veikliosios medžiagos stiprina žmogaus imuninę sistemą, skatina ląstelių regeneraciją, turi antibakterinių, antioksidacinių savybių, padeda atstatyti pažeistą organizmą ir net mažina stresą bei nerimą.

Šiomis, išskirtinai žmogui naudingomis savybėmis, pasižymintį gaminį, kuriame randame tiek visą cheminę elementų lentelę, tiek ypatingas kanapių medžiagas - fitokanabinoidus, visame pasaulyje taip vertinamus, Japonų medicina įvardija kaip XXI a. vitaminus.

Išskirtinį medų kūrėme pasitelkę motiną gamtą, nes tik ji geriausiai pažįsta žmogų ir žino ko jam labiausiai reikia. Gi nuo seno naudojamės jos paslaugomis – augalų natūralių medžiagų poveikiu mūsų organizmui. Pavyzdžiui, levandų kvapas nuramina ir padeda užmigti, pušies sakai turi kvėpavimo takus valančių savybių, o citrinose yra gausu antibakterinių medžiagų.

Turbūt jūs galėtumėte išvardyti dar daugiau augalų, turinčių po vieną ypatingą savybę, tačiau ar žinote kiek vertingų ypatybių turi mūsų sukurtas medus?

Šiuo atveju klasikinį 1+1=2 veiksmą pakeitėme ir multiplikavome jį net ne aritmetine, ir ne geometrine progresija, o po lygybės ženklu drąsiai parašėm 300! Būtent tiek gerųjų medžiagų, galinčių sustiprinti žmogų iš vidaus: atnaujinti ląsteles ir stimuliuoti procesus visuose organuose yra „Honey instead of miracle“ gaminyje. O taip pat nuostabu, kad fitokanabinoidai, veikdami drauge su medumi, sustiprina jo gerąsias savybes ir gali būti pats pirmas žingsnis rūpinimosi savimi ar kito link.

Ne veltui gamtą vadiname geriausiu chemiku – jos kūrinius mes priimame it savus. Būtent taip žmogaus organizmas reaguoja į šį ekologišką medų, kuriame papildomai atsiveria ir visa vertinga kanapės augalo matrica. Jam nereikia papildomų raktų, būtinų sintetiniams vaistams. Taigi kas rytą vartodami revoliucingą papildą, galėsite būti ramūs, jog jūsų organizmas įsisavina absoliučiai visas jo gerąsias savybes.

UŽSAKYTI »